Hakkımızda

Home / Hakkımızda
BİZ KİMİZ

Mersin Iphone Servis Teknolife olarak
20 yıldan fazladır sektörün önce kuruluşu olmanın gururunu yaşıyoruz.

Ekran Değişimi
Maalesef cihazların en hassas kısımlarından birisidir ve kolayca kırılabilir. Teknolife bu konuda sizlere gerekli olan hizmeti sunmaktadır. Sadece iPhone modelleri değil diğer tüm modeller için hizmet veren ve bu alanda uzmanlaşmış olan bir firmadır. Bu yüzden sizlere olabilecek en iyi hizmeti vermektedir.
Batarya Değişimi
Telefonlar için en çok aranılan tamirat hizmeti hiç kuşkusuz batarya değişimi olmaktadır. Sadece bataryası ömrünü dolduran bir cihazı değiştirmek mantıklı olmamaktadır. Özellikle ülkemizde telefon fiyatlarının çok fazla artması, telefonları değiştirmeyi zorlaştırmakta ve değişim yoluna gitmeyi daha çok artırmaktadırmutlaka orijinal bir batarya ile değişim sağlamalısınız.
Şarz Soketi Değişimi
iPhone’lerin bilindiği üzere özel bir bağlantı türü olan Lightning soketini kullanmaktadır. Şarj soketinin bozulması durumunda, iPhone'ların şarj soketi değişimi Android modellere göre daha zor bir işlemdir ve her firma bu hizmeti sunmamaktadır. Bu nedenle uzmanlık gerektiren bu işlemi yaptırmak için profesyonel bir firmadan hizmet almak önemlidir.
Ses & Aç/kapa Düğmesi
Telefonlarımızın üzerinde bulunan tuşların sayısı her geçen gün azalmaktadır. Artık firmalar tamamen ekrandan telefonlarımızı kontrol etmemizi istemektedir. Bu noktada telefonlarımızın üzerinde kalan tuşlar açma kapama tuşu ile yan ses tuşu olmaktadır. Bu tuşların da zaman içerisinde bozulması en çok karşılaşılan problemlerden birisidir.
Kamera Değişimi
iPhone ön ve arka kameraları, hem kaliteleriyle hem de güncel modellerde Face ID özelliğiyle birlikte dikkat çekmektedir. Fakat ön kameralar zaman zaman bozulabilmektedir ve bu durumda ön kamera değişimi insanlar tarafından araştırılan bir konu olmaktadır. Bu noktada bu işin kesinlikle uzman bir kişi tarafından yapılması gerekmektedir.
Sıvı Teması
Sıvı teması sorunlarının yaşanması halinde; cihazın eski haline dönebilmesi için gerekli müdahaleleri cihaz sahibinin yapması önerilen bir durum değildir. Sıvı teması sorunları, oldukça ciddi sorunlardır.Sıvı teması sorunları için deneyimli ve alanında uzman bir teknik ekip ile çalışmaktayız. Bütün cep telefonu modelleri için sıvı teması onarımı yapabilmekteyiz.
Sim Kart Yuvası Değişimi
iPhone sim kart okumuyor sorunu uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından sim kart yuvası değişim işlemi gerçekleştirilerek yapılmaktadır. Sim kart yuvası tamiri tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve 7/24 güvenlik kameraları ile donatılmış teknik servis odamızda cihazınıza özgü ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır
Hoparlör Mikrofon Değişimi
Telefonlarımızın en kolay bozulan parçalarından birisi de hoparlörleri ve mikrofon olmaktadır. Hoparlör telefonun içerisinde yer aldığından tüm telefonun parçalanması gerekmektedir, özellikle de telefonun ekranının sökülmesi gerekmektedir. Bu noktada da kesinlikle parça değişimi alanında uzman bir kişi tarafından yapılmalıdır;
Face ID Tamiri
Apple iPhone telefonlarda artık parmak izi okuyucusu gibi yöntemler yerine yüz tarama sistemi kullanılmaktadır. Bu yüz tarama sistemi, yüzünüzün üç boyutlu bir örneğini çıkarmakta ve bunu kullanmaktadır. Bu noktada telefonunuzun ön kamerasını ve ekstra sensörleri kullanmaktadır. Apple, bu sistemi iPhone'larda kullanarak ona "Face ID" adını vermiştir. Fakat bu sistem çok hassas bir sistemdir.
Kasa Değişimi
iPhone'lar son modellerinde genellikle tamamen metal kasalar kullanmaktadır. Ancak, bu metal kasalar zamanla çizilebilir veya hasar görebilir. Hasar gören veya çizilen kasanın telefonun işlevselliğini etkilememesi durumunda, sadece kasa değişimi yapmak yeterli olacaktır. Teknolife size bu konuda gerekli hizmeti sizlere sunmaktadır.
Hemen izle
Müşteri Yorumları

Müşterilerimiz ne diyor

Ben ömrü hayatımda böyle usta görmedim, iPhone 11 telefonumun sıkıntısı vardı diğer telefonculara verdim 2 gün 3 gün uğraştılar ama hepsi bana 8 bin 10 bin fiyat çekti ve hiçbiri de yapamadı, teknplife getirdim abi sadece 5 dakikada telefonu baştan yarattı ve fiyatı yarısının yarısına yaptı. GERÇEKTEN İŞİNN HAKKINI VEREN BİR YER . SONUNA KADAR TAVSİYE EDERİM.

img
Umut Koroglu
Müşteri, Mersin

3 telefoncu gezip 1 haftada ne yapacaklarını bilmeyen insanlarla muhattap olduktan sonra 5 dakikada iphone 11 cihazı tamir etmek her yiğidin harcı değil cekici nereye vurması gereken zanaatkarkarın hastasıyız

img
Özlem Ayyürek
Müşteri, Mersin

Samsun A32 telefonum ekranı durduk yere kilitlendi. Hiçbir işlem yapamadım. Ve teknolife ailesi ile tanışma fırsatım doğdu:) Gerçekten ilgi alaka,yaklaşımı o kadar güzeldi ki herşey için çok teşekkür ederim. Telefonumu iki saat içerisinde teslim ettiler . Tereddütsüz başvurabileceğiniz tek adres 😉

img
Sibel Nasıf
Müşteri, Mersin
Iphone
Tamiri
Diğer Telefonların
Tamiri